Gra losowa ruletka
Ruletka od dawna znana jest na całym świecie. Gra sie w nia zarówno w domach ze znajomymi jak i kasynach także tych internetowych online. Dostarcza ona dużą dawke emocji i umżliwia wysokie wygrane zatem nie bez powodu nazywana jest królowa kasyn! Zagraj i sprawdz czy masz szczęćście!
SYSTEM OBSTAWIANIA 300

Jest to system bardzo ostrożny podobny jak system Shauna.Gracz stawia swoje środki na dwa tuziny oraz na wybrane 10 numerów, które znajdują się w trzecim tuzinie.Przykładowo jeżeli gracz obstawia 300 dolarów to stawia po 100 na całe dwa tuziny a pozostałe 100 dolarów rozdziela na wybrane 10 numerów z trzeciego tuzina. Jeżeli nie trafisz w żaden z numerów tracisz całą kwotę. Jednak jeżeli trafisz na którykolwiek numer z tuzina wygrywasz kwotę jaką włożyłeś w ruletkę.Jeżeli szczęście dopisało Ci w jednym z numerów z trzeciego tuzina Twoja kwota powiększana jest sześciokrotnie.
W tym momencie powinieneś zrezygnować z dalszego obstawiania w ten sposób.Gracz powinien zmienić system gry lub odejść od stołu z dodatnim bilansem pieniędzy w kieszeni.

Ruletka w kasynie
Wiecej informacji o krolowej kasyn znajdziesz w tym serwisie ruletka w kasyno Sprawdz co zrobic by zwiekszyc swoje szanse na wygrana w te fascynujaca gre losowa.