Gra losowa ruletka
Ruletka od dawna znana jest na całym świecie. Gra sie w nia zarówno w domach ze znajomymi jak i kasynach także tych internetowych online. Dostarcza ona dużą dawke emocji i umżliwia wysokie wygrane zatem nie bez powodu nazywana jest królowa kasyn! Zagraj i sprawdz czy masz szczęćście!
SYSTEM OBSTAWIANIA BONDA:

System ten oparty jest na pokryciu żetonami dwóch trzecich powierzchni pola do gry. System jest dobry dla graczy, którzy dysponują sporymi kwotami aby mogli przełamać złą passę.W tym systemie gracz obstawia na numery znajdujące się w dolnej części płótna czyli od 19 do 36. Przykładowo gdy dysponujemy 100 żetonami 70 obstawiamy na dolną część. W części górnej obstawiamy 25 żetonów na 6 liczb w szeregu od 13 do 18. Reszta obstawiana jest na zero jako ubezpieczenie. W przypadku przegranej należy podwoić stawki i zostać przy obstawianych numerach.
System obstawiania jest zbliżony do tego, który występuje w martingale. Jednak tutaj gracz może odzyskać włożone pieniądze dużo szybciej. Należy pamiętać o tym, żeby zakończyć partię gdy bilans wygranych przewyższa straty. Jeżeli gracz postanowi grać dalej może się okazać, że następne serie będą dla niego wyjątkowo nieprzyjazne.

Ruletka w kasynie
Wiecej informacji o krolowej kasyn znajdziesz w tym serwisie ruletka w kasyno Sprawdz co zrobic by zwiekszyc swoje szanse na wygrana w te fascynujaca gre losowa.