Gra losowa ruletka
Ruletka od dawna znana jest na całym świecie. Gra sie w nia zarówno w domach ze znajomymi jak i kasynach także tych internetowych online. Dostarcza ona dużą dawke emocji i umżliwia wysokie wygrane zatem nie bez powodu nazywana jest królowa kasyn! Zagraj i sprawdz czy masz szczęćście!
SYSTEM OBSTAWIANIA LABOUCHERE:

Bardzo prosty do zastosowania system, który polega na tym, że gracz zapisuje rosnący ciąg cyfr. Niech to będzie np. 3,4,5,6,7,8. Następnie obstawia za kwotę, która jest sumą dwóch skrajnych cyfr. W tym przypadku jest to 11 ( 3 + 8 ). W przypadku przegranej liczbę, którą obstawiałeś wpisujesz na koniec szeregu. Szereg będzie wyglądał następująco: 3,4,5,6,7,8,11. Jeżeli zaś odniósł byś zwycięstwo cyfry znajdujące się na skraju szeregu zostają skreślone. W przykładowym szeregu skreślone zostałyby 3 oraz 8.
System ten nazywany jest także skreślanym, ponieważ dobrze jest mieć ze sobą kartkę i coś do pisania aby dobrze kontrolować przebieg gry. W chwili gdy cyfry w Twoim szeregu będą skreślone całkowicie wyszedłeś na plus i powinieneś zakończyć serię. Możesz zacząć grę od nowa lub zmienić system gry. Problem pojawia się w chwili gdy szereg zamiast maleć rośnie, ale pamiętaj że nigdzie nie znajdziesz recepty na wygrywanie.
To tylko jeden z systemów, który daje pewne efekty jednak szczęście jest nieodłącznym elementem zabawy z ruletką.

Ruletka w kasynie
Wiecej informacji o krolowej kasyn znajdziesz w tym serwisie ruletka w kasyno Sprawdz co zrobic by zwiekszyc swoje szanse na wygrana w te fascynujaca gre losowa.