Gra losowa ruletka
Ruletka od dawna znana jest na całym świecie. Gra sie w nia zarówno w domach ze znajomymi jak i kasynach także tych internetowych online. Dostarcza ona dużą dawke emocji i umżliwia wysokie wygrane zatem nie bez powodu nazywana jest królowa kasyn! Zagraj i sprawdz czy masz szczęćście!
RODZAJE RULETKI

Obecnie na świecie znaczace są trzy odmiany ruletki. To jest ruletka europejska, amerykańska i wypadkowa tych dwóch czyli ruletka brytyjska. Ruletka europejska posiada 37 pół w tym jedno zero. Dzięki temu przewaga kasyna nad graczem wynosi 2,7 %. Ponadto żetony zbierane i rozdzielane są za pomocą specjalnego urządzenia zwanego grabkami, którym dysponuje krupier.
W ruletce amerykańskiej występuje jeszcze podwójne zero. Dzięki temu przewaga kasyna nad graczem rośnie do 5,7%. Nietrudno zauważyć, że grając w wersję amerykańską pieniądze z naszej kieszeni uciekają dwa razy szybciej niż przy grze w wersję znaną na terenie Europy. Żetony w amerykańskiej wersji ruletki krupier gromadzi i rozdziela ręcznie a ich wartość jest zawsze jednakowa. Wielkość zakładu zależy w tym momencie od ilości żetonów. W USA ruletka jest zdelegalizowana w kilu stanach przez miejscowe władze. Wypadkową wersją dwóch powyższych jest wersja brytyjska i jest to jedyne legalne koło na wyspach. Posiada ono jedno zero natomiast reszta zasad zaciągnięta jest z wersji amerykańskiej.
W Polsce w ruletkę można zagrać w największych miastach takich jak: Warszawa, Katowice, Kraków, Poznań, Wrocław oraz Gdynia. Oczywiście kasyna znajdziemy w wielu innych miastach jednak w tych wymienionych powyżej spotkamy się z kasynami na najwyższym poziomie. Elegancki wystrój, wykwintne alkohole dostępne w barku, świetni krupierzy potrafiący wprowadzić nas w magiczny świat hazardu.

Ruletka w kasynie
Wiecej informacji o krolowej kasyn znajdziesz w tym serwisie ruletka w kasyno Sprawdz co zrobic by zwiekszyc swoje szanse na wygrana w te fascynujaca gre losowa.