Gra losowa ruletka
Ruletka od dawna znana jest na całym świecie. Gra sie w nia zarówno w domach ze znajomymi jak i kasynach także tych internetowych online. Dostarcza ona dużą dawke emocji i umżliwia wysokie wygrane zatem nie bez powodu nazywana jest królowa kasyn! Zagraj i sprawdz czy masz szczęćście!
SYSTEM OBSTAWIANIA SHAUNA:

Ten system gry nadaje się tylko do europejskiej wersji ruletki, to znaczy tej gdzie występuje tylko jedno 0. Następnie gracz obstawia pola ruletki w taki sposób aby tylko 4 pola zostały wolne. Suma do wygrania jest niewielka, ale zawsze lepiej być do przodu nawet jeśli kwota nie jest powalająca.Gracz obstawia splity, czyli kładzie żetony na liniach łączących takie numery jak: 0-2, 8-11, 10-13, 17-20, 26-29, 28-31.Z pozostałych numerów wybiera 3, które również obstawia. Niezagospodarowane zostały jedynie 4 numery.

Jeżeli jednak kulka wpadnie w którykolwiek z tych czterech numerów gracz przegrywa kwotę jaką postawił na zakład. Z rachunku prawdopodobieństwa jednak jasno wynika, że Twoje szanse są tutaj znacznie większe. Chociaż wygrana nie będzie kolosalna, ale pamiętaj że każdy majątek składa się z wielu małych sum.

Ruletka w kasynie
Wiecej informacji o krolowej kasyn znajdziesz w tym serwisie ruletka w kasyno Sprawdz co zrobic by zwiekszyc swoje szanse na wygrana w te fascynujaca gre losowa.